Църковното настоятелство на храм „Св. мчца Параскева“ е изпратило благодарствено писмо до кмета на София Бойко Борисов, съобщават от пресцентъра на Столична община. В текста се казва:
„С настоящото писмо изразяваме нашата обща, както и тази на председателя на Църковното настоятелство лична благодарност за искрената Ви и нелицемерна ангажираност в осъществяването на проекта за външно осветяване на храмовете на нашия Богоспасаем и обичан град София.
Преди вашата намеса храм „Св. мчца Параскева“ изглеждаше нощем като изоставена гробница или още по-лошо – като място, където е дошла „мерзостта на запустението“. Сега подобаващо изпъква като една от архитектурните гордости на столицата. Вие сторихте добро на Божия дом. Нека Господарят на дома стори добро и на Вашия дом. Благодатта на нашия Господ Иисус Христос и любовта на Бога и Отца, и общуването на Светия Дух да бъдат с Вас“.
Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/3w36
И рече старецът...
Имайте непресторена любов помежду си, пазете Преданието, и Бог на мира да бъде с вас и да ви утвърди в любов.
Св. Павел oт Обнора
| Словото стана плът |
|---|












