Мобилно меню

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (25 Votes)

Църковното настоятелство на храм „Св. мчца Параскева“ е изпратило благодарствено писмо до кмета на София Бойко Борисов, съобщават от пресцентъра на Столична община. В текста се казва:

„С настоящото писмо изразяваме нашата обща, както и тази на председателя на Църковното настоятелство лична благодарност за искрената Ви и нелицемерна ангажираност в осъществяването на проекта за външно осветяване на храмовете на нашия Богоспасаем и обичан град София.

Преди вашата намеса храм „Св. мчца Параскева“ изглеждаше нощем като изоставена гробница или още по-лошо – като място, където е дошла „мерзостта на запустението“. Сега подобаващо изпъква като една от архитектурните гордости на столицата. Вие сторихте добро на Божия дом. Нека Господарят на дома стори добро и на Вашия дом. Благодатта на нашия Господ Иисус Христос и любовта на Бога и Отца, и общуването на Светия Дух да бъдат с Вас“.


Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/3w36 

Разпространяване на статията:

 

 

И рече старецът...
Имайте непресторена любов помежду си, пазете Преданието, и Бог на мира да бъде с вас и да ви утвърди в любов.
 
Св. Павел oт Обнора
   

© 2005-2023 Двери БГ и нашите автори. За контакти с екипа - тук.
Препечатване в други сайтове - само при коректно посочване на първоизточника с добре видима хипервръзка. Всяка друга употреба и възпроизвеждане, включително издаване, преработка или излъчване на материалите - след изрично писмено разрешение на редакцията и носителите на авторските права. 
Двери спазва етичния кодекс на българските медии, както и политика за защита на личните даннни на посетителите.