Днес българи от Босилеград, дошли на поклонение в български манастири, посетиха Синодната палата. Поклонниците, водени от енорийския си свещеник йером. Йоан, бяха приети и разговаряха с митрополитите Варненски и Великопреславски Кирил, Русенски Неофит и Неврокопски Натанаил.
Гостите разказаха за посещенията си по българските светини и запознаха архиереите с живота на своята енория. В края на срещата архиерите подариха на гостите последните издания на „Църковен вестник“.
* Собствена информация
Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/33qfu
| Словото стана плът |
|---|












