На 25 юни в столичната митрополитска катедрала „Св. Неделя“ Знеполски епископ Николай ще отслужи заупокойна св. Литургия по случай годишнината от смъртта на Българския екзарх Йосиф Първи (20 юни 1915 г.), съобщиха за Двери от канцеларията на Св. Синод.
След това синодните архиереи ще отслужат панихида на гроба на Негово Блаженство, който е погребан до южната стена на митрополитския храм.
* Собствена информация
Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/33qfw
| Словото стана плът |
|---|
На 25 юни в столичната митрополитска катедрала „Св. Неделя“ Знеполски епископ Николай ще отслужи заупокойна св. Литургия по случай годишнината от смъртта на Българския екзарх Йосиф Първи (20 юни 1915 г.), съобщиха за Двери от канцеларията на Св. Синод.











