На 1 септември започват занятията на задочните студенти в Богословския факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“. Началото на новата година ще бъде отбелязано с празнична св. Литургия в академичния параклис. Богослужението ще започне в 8 ч. и ще го оглави Варненският и Великопреславски митрополит Йоан.
В 12:30 ч. в 1 аудитория ще се състои традиционната церемония за приветствие на новоприетите студенти в 1 курс, на която ще им бъдат връчени студентските книжки.
След това от 13:15 ч. ще започнат учебните занятия за всички задочни студенти на Богословския факултет.
Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/dcdph
| Словото стана плът |
|---|













