Мобилно меню

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

На 4 юли (понеделник) предаването „За Църквата и държавата“ ще бъде посветено на тридесет и четири годишнината от интронизацията на Българския патриарх Максим, съобщи за Двери на православието водещият Никола Петков. Зрителите ще могат да видят уникални кадри от богослуженията на първосветителя на Българската православна църква, срещите му със Симеон Сакскобурготски, президенти и папа Йоан Павел Втори.

Предаването „За Църквата и държавата“ се излъчва всеки понеделник по сателитната телевизия „България кабел“ на живо от 21:30 ч. Повторенията на предаването са във вторник от 10:15 ч. и в неделя – от 9:20 ч.


Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/ah6f 

Разпространяване на статията:

 

 

И рече старецът...
Когато някой е смутен и опечален под предлог, че върши нещо добро и полезно за душата, и се гневи на своя ближен, то очевидно е, че това не е угодно на Бога: защото всичко, що е от Бога, служи за мир и полза и води човека към смирение и самоукорение.
Св. Варсануфий Велики
   

© 2005-2023 Двери БГ и нашите автори. За контакти с екипа - тук.
Препечатване в други сайтове - само при коректно посочване на първоизточника с добре видима хипервръзка. Всяка друга употреба и възпроизвеждане, включително издаване, преработка или излъчване на материалите - след изрично писмено разрешение на редакцията и носителите на авторските права. 
Двери спазва етичния кодекс на българските медии, както и политика за защита на личните даннни на посетителите.