Мобилно меню

2.5714285714286 1 1 1 1 1 Rating 2.57 (7 Votes)
Снощи въоръжени мъже нахлули в римокатолическо училище в Манила, столицата на Филипините, и застреляли свещеник, който многократно преди това е бил заплашван от радикализирани ислямисти.

Според полицията около десет маскирани мъже нахлули в училището, обградили о. Рейналдо Рода от мисията на осторв Тауи-Тауи и са го застреляли. Един учител от училището също е пострадал, но няма опасност за живота му.

Източник: PR Inside

Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/3kcwr 

Разпространяване на статията:

 

 

© 2005-2023 Двери БГ и нашите автори. За контакти с екипа - тук.
Препечатване в други сайтове - само при коректно посочване на първоизточника с добре видима хипервръзка. Всяка друга употреба и възпроизвеждане, включително издаване, преработка или излъчване на материалите - след изрично писмено разрешение на редакцията и носителите на авторските права. 
Двери спазва етичния кодекс на българските медии, както и политика за защита на личните даннни на посетителите.