Камбана, тежаща 147 кг, която ще бъде осветена днес в столичния храм „Св. Неделя“, ще бъде дарена на българския храм в с. Гиновец, общ. Голо Бърдо, Албания. Организатор на инициативата е певецът Илия Луков.
Освещаването на камбаната ще бъде от 13 ч. Утре тя ще бъде изпратена за Албания. „Камбаната е символ на единението на българите“ – каза певецът. Той уточни, че на българите в чужбина ще бъдат дарени и други камбани.
* Източник: Агенция „Фокус“
Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/33qc4
| Словото стана плът |
|---|












