Мобилно меню

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (12 Votes)
Стобийският епископ Наум, главен секретар на Св. Синод, ще оглави св. Литургия за храмовия празник на столичната църква „Покров Богородичен”. В тържественото богослужение, което ще започне в 9 ч., ще вземат участие софийски свещеници и храмовото духовенство начело с предстоятеля иконом Николай Танев.

След св. Литургия с водосвет ще бъде открита новата учебна година в Енорийския център към храма. В центъра повече от десет години се провеждат църковно-просветни курсове за деца и възрасни (тук). Записването за курсовете продължава.

Снимка: Мартин Митов

Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/339xx 

Разпространяване на статията:

 

 

© 2005-2023 Двери БГ и нашите автори. За контакти с екипа - тук.
Препечатване в други сайтове - само при коректно посочване на първоизточника с добре видима хипервръзка. Всяка друга употреба и възпроизвеждане, включително издаване, преработка или излъчване на материалите - след изрично писмено разрешение на редакцията и носителите на авторските права. 
Двери спазва етичния кодекс на българските медии, както и политика за защита на личните даннни на посетителите.