Първата смяна лагерници вече пристигна в Кремиковския манастир „Св. Георги“ край София. Те бяха посрещнати на 2 юни от архим. Йоан – протосингел на Софийска митрополия, ик. Серафим Янев – ефимерий на манастира, и свещ. Георги Младенов. Лагерният сезон в св. обител откриват деца на предучилищна възраст от с. Горна Малина.
Лагерът се провежда за осмо поредно лято, като тази година се предвижда да има единадесет смени по възрасти. Последната група приключва занятията си на 7 септември.
Летуването на децата в тази св. обител се организира с благословението на Негово Светейшество Българския патриарх и Софийски митрополит Даниил. Настаняването и издръжката на лагерниците се поема от манастира и от спомоществователи.
Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/dc83x
| Словото стана плът |
|---|














