На 25 март, по повод големия християнски празник Благовещение, църковното настоятелство при храм „Св. Атанасий“ във Варна, съвместно със Седма ЦДГ „Изворче“, след св. Литургия организират тържество в храма. Празнична програма ще изнесат децата от неделното училище и възпитаниците на Седма ЦДГ „Изворче“. Те ще изпълнят песни и стихотворения, които възпяват Пресвета Богородица.
Програмата е посветена на християнската жена и майка.
* Източник: Пресцентър на Варненска и Великопреславска митрополия
Кратък адрес на настоящата публикация: https://dveri.bg/33cd4
| Словото стана плът |
|---|












